
Overigens… Als je hieronder geen 5 sterren ziet, maar uitsluitend tekst, ververs dan de pagina nogmaals. Als je in de eerste regel geen sterren ziet, dan kan je ook geen foto’s toevoegen. (Heul raar, inderdaad)
Gewoon goed !
Bestellen ging makkelijk met alle aanwijzigen. De montage door het filmpje, kon stap voor stap zo gedaan en bleek heel eenvoudig.
Deurtjes precies wat ik wilde hebben, exact goede maten en het ging makkelijker dan in verwacht had. De oude deurtjes zaten vol met scheuren, nu zijn ze weer als nieuw !
Klantgericht en dienstverlenend
We hebben eerst een proefbestelling gedaan van 1 deurtje en een ladefront. En toen de bestelling binnenkwam bleek zowel het deurtje als de ladefront niet conform bestelling te zijn gemaakt. Gelijk een mail gestuurd en diezelfde avond nog een reactie terug en direct hebben zij het deurtje en de ladefront opnieuw in bestelling genomen. Na de proefbestelling gelijk de gehele bestelling gedaan en alles was tóp. Precies volgens onze opgave. Zelfs de klepdeurtjes precies goed. Er is ons hiervoor goed geadviseerd qua opgave van de afmetingen de keuken is klaar, behoudens de wasbak, die is momenteel in het zwart in bestelling. De laatste 2 foto’s is hoe het was
goede kwaliteit en degelijk geleverd
Na wat op internet te hebben rondgekeken voor nieuwe keukendeurtjes met een groef, uiteindelijk hier belandt.
Een eigenzinnige uitleg verhult wellicht vakmanschap, althans daar ben ik vanuit gegaan.
en ziedaar, het resultaat mag er zijn! ondertussen gespoten in een andere kleur voldoen ze geheel aan de verwachting.
Een aanrader voor de keuken renoveerder!
Geen geteut , gewoon goed !
Beetje spannend , dat wel ! Die Van Essen is niet te traceren , geen adres , showroom , telefoonnummer etc. Die gozer zit echt op de Behama’s mijn geld straks uit te geven en ik “niente” deurtjes en frontjes !
Grote misvatting van mij , heb de bestelde deuren en frontjes op zeer correcte wijze ontvangen!
Opmeten en bestellen is ook niet echt moeilijk. Veel te veel indrukmofjes besteld , dat dan weer wel , werd gelijk opgemerkt en teveel betaalde per omgaande teruggestort op de bankrekening.
Keuken is nog niet gereed maar wij zijn er nu al blij mee!
Al met al , Van Essen verdient wat ons betreft de Bahama’s !
Antwoord van Keukendeurtjes Af Fabriek
Die opmerking over de Bahama’s verdient iets uitleg… En, het is alweer een review waaruit blijkt dat ‘zaken doen’ echt leuk kan zijn. Dank je wel, Henk! Als je de moeite neemt om deze en andere reviews te lezen, dan heb je vast ook al meer van de website gelezen en zie je dat de communicatie/content net even anders is dan wat je bij andere webshops ziet. En als je vragen stelt, dan kan het zomaar zijn, dat je een antwoord krijgt, wat een collega met wie je al een aantal jaren samenwerkt, óók zou geven; soms zelfs met een vleugje onzin. In dit geval stelde Henk een vraag waarom hij online zo weinig over Keukendeurtjes Af Fabriek kon vinden en reageerde ik met de opmerking dat ik misschien wel op de Bahama’s zat… Dan is het niet meer dan terecht dat je die in een review ‘terug’ krijgt.
Goede service en communicatie
Wat fantastisch dat je geen offerte hoeft aan te vragen en gewoon à la minute, online de prijs van een nieuw deurtje kunt berekenen, Wat fijn ook dat er geen verkoper is die je achterna zit. Je koop wel of niet. In een woord: Fantastisch.
Ik heb dus wel gekocht, en dankzij het stappenplan ging dat (de)monteren van die deurtjes zo eenvoudig. Een kind kan de was doen.
Prima geregeld , snelle levering en goede service.
Exact opmeten vooral van de afstanden van de potboringen is heel belangrijk ,twee keer controleren ,maar niet op dezelfde dag want dan loop je het risico dat je twee keer dezelfde fout maakt .
Overkwam mij dus , gelukkig de tweede keer de fout gezien.
Alles paste prima en de montage ging ook goed.
Verkeerd geleverd deurtje binnen 10 dagen nageleverd.
Ben heel tevreden.
Goede kwaliteit en prima service!
Het bestellen ging goed. Na het doorsturen zelfs een mail gehad dat we iets verkeerd hadden doorgegeven. Dit werd hersteld, goed dat er meegedacht werd.
Hadden gekozen voor kleur Fjord 320. Op de site uitgekozen vanwege de mooie (groene) kleur. Bij aankomst was het even schrikken, de kleur is totaal anders, meer blauw. Natuurlijk onze eigen schuld, we hadden een proefstukje moeten laten komen. Maar deze kleur viel gelukkig ook in de smaak. Begonnen met ophangen, kwamen we 1 deurtje te kort. Na een mailtje is deze binnen 14 dagen alsnog afgeleverd.
Prima kwaliteit deurtjes, resultaat is mooi geworden! Keuken is weer als nieuw.
Zeer goed!
Ik had geen ervaring inmeten en het bepalen van de maat van de scharnieren etc. voor de bovenkastdeurtjes in mijn keuken die ik wilde bestellen, dus ik heb veel vragen hierover gesteld aan Henk-Jan en hij heeft deze vragen stuk voor stuk zeer vakkundig beantwoord, en mij daardoor zeer goed geholpen. Henk-Jan gaf daarbij op een humorvolle manier zeer goede tips. Omdat de scharnieren van de oude bovenkastdeurtjes zeer moeilijk te verwijderen waren heb ik voor het bevestigen van de bovenkastdeurtjes wel een professional ingehuurd, maar anders had ik het monteren ook zelf kunnen doen. De twee passtukjes heb ik wel zelf kunnen installeren. Een van de passstukjes bleek niet de juiste maat te hebben, maar gelukkig heeft Henk-Jan dit kunnen rechtzetten, en heeft hij een nieuw passstuk met de juiste lengte opgestuurd. Het resultaat is prachtig. De bovenkastdeurtjes van eikenfineer staan heel mooi bij mijn witte onderkastdeurtjes. Ik ben zeer blij met het resultaat. De volgende keer zal ik zeker weer deurtjes bij de keukendeurtjesaffabriek bestellen. Ik ben niet vaak zo goed geholpen.
Nieuwe keukenfronten, snelle levering en goede communicatie
In de woning die wij eind 2023 hebben gekocht zat een redelijk goede keuken.
Alleen zaten er paar beschadigde deurtjes in en alle lades en deurtjes waren voorzien van grote en brede verzonken handvaten.
Enkele blinde fronten waren ook voorzien van handgrepen, wat er voor zorgde dat je af en toe een niet bestaande lade probeerde te openen.
Ook doordat wij er een nieuwe grote koelkast i.p.v. een koel-vriescombinatie in wilde plaatsen moest de koelkastdeur aangepast worden.
Kortom er moest wat aan de keuken gebeuren.
Na wat onderzoek en berekeningen bleek wat ons betreft het vervangen van de fronten financieel de meest aantrekkelijke optie.
Tijdens onze zoektocht op het internet kwamen wij “Keukendeurtjesaffabriek” tegen. De website en de daarop aanwezige informatie zagen er goed uit.
Besloten om 1 ladefront en 1 deurtje als proef te bestellen, om zo de kwaliteit te kunnen beoordelen.
Na levering bleek de kwaliteit en maatvoering prima in orde en binnen een half uurtje waren het ladefront en het deurtje gemonteerd.
Besloten om direct alle deuren en ladefronten bij “Keukendeurtjesaffabriek” te bestellen.
Binnen een relatief korte levertijd werd de totale bestelling keurig netjes en onbeschadigd door hun eigen bezorgdienst tot in de woning geleverd. Alle fronten en deurtjes bleken keurig en op de juiste maat en kleur te zijn gefabriceerd. Door de perfecte maatvoering had ik binnen 2 dagen alles gemonteerd. Helaas bleken op 5 deurtjes oneffenheden in de vorm van een doffe plek zichtbaar te zijn. Dit viel ons pas op toen het licht er onder een bepaalde hoek op viel.
Via de mail contact opgenomen met Keukendeurtjesaffabriek en daarbij enkele foto’s als bijlage meegestuurd.
Henk Jan van Keukendeurtjesaffabriek reageerde heel snel en gaf direct aan dat hij een serviceorder had aangemaakt, zodat de deurtjes opnieuw gemaakt en geleverd zouden worden. Binnen 2 weken werden de vervangende deurtjes geleverd en deze bleken wel aan de verwachte kwaliteitseisen te voldoen.
Wij zijn blij met het eindresultaat, want onze keuken ziet er weer goed uit.
Doordat de levering niet direct perfect was, is onze beoordeling uitgekomen op vier sterren.
Daarentegen zouden wij de communicatie en de service wel met 5 sterren willen beoordelen, want daar kunnen sommige andere bedrijven wel een puntje aan zuigen.
Henk Jan bedankt voor de goede service.
Wij hebben nu een prachtige keuken
SUPER goed ! Bestellen is een secuur werk! Het monteren ook! Maar van Henk-Jan krijg je heel veel medewerking.
Het contact is super fijn, tot ‘s avonds laat worden vragen beantwoord.
Wij krijgen alleen maar complimenten over onze keuken.
Super service en deurtjes
Alle keukendeurtjes en frontlades opgemeten, dubbel gecheckt. Super makkelijk ingevoerd via website en uiteindelijk ook nog korting. Was wel alleen verwarrend wat betreft links of rechts draaiend deur. Werd verder wel duidelijk vermeld hoe je dit moest zien. De deurtjes en lades werden na 7 weken bestelling netjes afgeleverd, goed verpakt. Deurtjes kon ik gemakkelijk vervangen. De lades waren wat lastiger. Gemaild naar ze over aanpak, kreeg snel bericht terug met goede tips. We zijn super tevreden we hebben een nieuwe keuken als ware. Reacties van familie en vrienden waren zeer positief en zeiden al, hebben jullie een nieuwe keuken!
Vervangen keukendeurtjes
Na heldere uitleg op de website de maten opgenomen en een kleurstaal aangevraagd. Deze binnen 2 dagen op de deurmat. Bestellen via de site was een eitje. Ook de communicatie met Henk-Jan was prima. Hij reageert snel en heeft ons probleem direct opgepakt en naar tevredenheid opgelost.
doen wat ze schrijven niet goed dan wordt het vervangen perfecte service.
Wij hebben een uitstekende ervaring gehad met betrekking tot het vervangen van de hele bestelling zonder problemen en gezeur foto,s op verzoek gemaild en alles werd in korte tijd vervangen met een hoge kwaliteit. Waar gefreesd wordt vallen spaanders.
Laat Henk Jan maar “keukendeurtjes”schuiven.
Natuurlijk was het spannend: al hadden we 1deurtje proefgedraaid. Maar alles ging zoals beloofd en nu sta ik elke ochtend weer verbaasd naar mijn eigen “nieuwe keuken”te kijken
HELEMAAL BLIJ!! Ook nog een superbezorger trouwens: wees daar zuinig op. Groetjes, Mieke Pons
P.S. Kan Henk Jan het ook zo even regelen in Den Haag???
goede kwaliteit voor een mooie prijs
.
Mooie uitstraling
Opmeten bestellen en leveren zijn heel makkelijk gegaan. Toen de deurtjes er eenmaal waren, konden we niet wachten om ze te monteren. Ook dat was zo gebeurd. De deurtjes zien er perfect uit en het fijne is dat je elke maat door kan geven. Door een foutje van ons had één deurtje geen potboringen. De tips om deze gaten zelf te maken, kregen we binnen een dag en daarmee is het gelukt om de gaten zelf te maken. Echt topservice!
DYI oftewel Do It Yourself mbv KeukendeurtjesAfFabriek
Meten is weten:
Door goed de afmetingen deurtjes/panelen en potboringen door te geven is het daarna een eitje om alles snel te plaatsen.
De levering was volgens afspraak. Chauffeur belde vooraf met de te verwachten leveringstijd en controleerde de pakbon.
Voor nu erg tevreden!
Toekomst zal prijs/kwaliteit moeten uitwijzen.
Perfect
Bestelling prima en makkelijk
Levering was wat minder door foutje in communicatie voor niets thuis gezeten maar week later is het bezorgd
Past allemaal perfect 100%
Mooi strak en kleur ijswit
Een goede en duidelijke hoe de volgorde van levering zal gaan !!
Veel lof over de twee deurtjes die ik ontvangen heb, ze zijn prachtig en van goede kwaliteit een aanwinst voor de keuken.
Ze zijn en staan zo moei dat ik meteen weer twee deurtjes heb besteld om de oude te vervangen.
Zo willen wij stap voor stap alle deurtjes vervangen om dan een mooi geheel te verkrijgen tot bijna nieuwe keuken.
Voor ons tachtigers was en is het een makkelijke klus geweest.
Een min puntje DHL bezorger heeft ons niet gebeld wanneer en hoe laat hij de bestelling zou bezorgen. alles is wel goed gekomen waren net op tijd voor onvangst.
Wij zijn helemaal tevreden met de keukendeurtjes. Mooie kleur en goed materiaal.
Het begin contact was prima. Vriendelijk en behulpzaam. We kregen goede adviezen en ook de montage verliep uitstekend.
