Tips & Trics

Vraag een kleurstaal aan

“Hebben jullie ook alle kleuren van de wereld? …

Voor die gevallen dat jouw kleur nou niet in ons assortiment voorkomt, hebben we ook een laklaminaat genaamd “309-LakKlaar“. Als je de keukendeurtjes ladefronten en passtukken in “309-LakKlaar” bestelt, dan kan je daarmee naar een spuiter die vervolgens daar “elke kleur van de wereld” op aan kan brengen. Of je lakt ‘m zelf als je dat goed kunt.
(Van 309-Lakklaar is geen kleurstaal beschikbaar, het is een mat witte laklaminaat)


Scroll door deze plaatjes om een idee te krijgen van de kleuren. In het eggie is het natuurlijk véél mooier.

Terwijl je het deurtje hiernaast of hierboven (afhankelijk van het device) gebruikt om een idee te hebben van de kleuren, kan je die hieronder aanvinken. Even wat super persoonlijke info invoeren en dan stuur ik de kleurstalen naar je op.

    026-Oud wit035-Jasmijn174-Hoogglans Sneeuwwit239-Ivory301-IJs Wit302-Porcelein304-Eik Alaska Wit317-Supermat Oxyx Grijs319-Ultra Zwart Mat331-Sneeuw Wit335-Crème Beige336-Supermat Premier Wit337-Supermat-Higland-Green345-Supermat steengrijs346-Fjord347-Parel grijs365-RVS Edelstaal (uitsluitend leverbaar bij KaF-00000)380-Antraciet Mat387-Ambachtelijk Eiken Naturel388-Ambachtelijk Eiken Tabac397-Eiken Naturel398-Eiken Zwart399-Noten Naturel455-Kashmir Mat
    Dit zijn de kleuren die de laatste 1,5 jaar het meeste zijn gekocht.
    Ben je op zoek naar een andere kleur dat die we standaard aanbieden? Vermeld dat dan hieronder: